Pytanie do wróżki

Wrozbici.com
Pytanie do wróżki

Masz zamiar skorzystać z usług wróżki? Skontaktowanie się z nią może przynieść Ci dużo korzyści, jednak musisz wiedzieć, że dużo zależy od Ciebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najwięcej na tematy, które Cię interesują, koniecznie odpowiednio przygotuj się do rozmowy z wróżką. Bardzo ważne jest to, jakie pytanie lub pytania jej zadasz. Sprawdź, o co pytać wróżkę, a także jakich pytań lepiej jej nie zadawać!

Przygotuj się na poznanie prawdy

Zanim sformułujesz pytanie do wróżki, uświadom sobie to, że informacje, które od niej dostaniesz, mogą dużo zmienić w Twoim życiu. To od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Podejdź poważnie do kontaktu z tą niezwykłą osobą i nie lekceważ treści, jakie zostaną przed Tobą ujawnione. Wróżki najczęściej posługują się kartami i trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że wiele jest w nich zapisane. To naprawdę potężne narzędzie poznania w rękach kogoś nieprzypadkowego. Jeśli potraktujesz kontakt z wróżką bez należytej powagi, to tylko zmarnujesz swój czas i pieniądze. Wykorzystaj możliwości, które się przed Tobą otwierają w najlepszy sposób!

O co zapytać wróżkę?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, aby nie zadawać pytania, które jest bardzo ogólne, ponieważ odpowiedź, jaką otrzymasz, może Cię nie satysfakcjonować. Odpowiedzią na ogólne pytanie najprawdopodobniej będzie ogólne sformułowanie! Jeśli nie korzystałaś lub nie korzystałeś jeszcze z usług wróżki, to musisz wiedzieć, że powinieneś dookreślić problem, który nie daje Ci spokoju. Zamiast zapytać, co w przyszłości czeka Cię w życiu uczuciowym, zadaj pytanie o to, czy w przeciągu najbliższego roku spotkasz swoją drugą połówkę albo w jakich okolicznościach poznasz mężczyznę lub kobietę swojego życia. Możesz też zapytać, jaki będzie Twój partner. Jeżeli jesteś już z kimś w związku, spytaj, czy ta osoba Cię zdradza albo czy jest Ci przeznaczona lub co musisz wiedzieć o tej relacji. Przeżywasz rozstanie? Spytaj wróżki, w jaki sposób możesz zerwać z przeszłością i ruszyć do przodu albo jak pogodzić się z byłym lub byłą.

Warto też poruszyć kwestie zawodowe. Dobrze będzie zapytać na przykład o to, czy masz zmienić pracę lub czy czeka Cię awans. Jeśli aktualnie rozglądasz się za nową posadą, to spytaj, gdzie masz szukać pracy. Możesz też zapytać o to, w jaki sposób masz rozwijać swój potencjał i jakie są przeszkody na Twojej drodze do sukcesu. Pytanie do wróżki o zdrowie to na przykład zdanie: Co mam robić, aby czuć się lepiej?

O co nie pytać wróżki?

Nie należy pytać wróżki o śmierć – ani swoją, ani żadnej innej osoby. Musisz też wiedzieć, że wróżki nie pyta się o cudze sprawy. Jeśli chcesz zapytać wróżkę o związek byłego partnera lub partnerki, lepiej zaniechaj takich planów, ponieważ nie powinna ona udzielać odpowiedzi na takie pytania. Gdy sytuacja, która Cię interesuje, nie ma z Tobą bezpośredniego związku, zrezygnuj z postawienia pytania. Ty również wolałabyś lub wolałbyś, aby inni nie wypytywali wróżki o Twoje prywatne sprawy. Zadaj wróżce dobrze sformułowane pytanie dotyczące Twojego życia i dowiedz się czegoś, co pomoże Ci popatrzeć na różne sprawy z innej perspektywy!

 

Pytanie do wróżki
Pytanie do wróżki